| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o propunere pentru toti iubitorii de biciclete : ce sa aleg dintre o bicicleta Romet Rambler 26 2.0 sau o bicicleta Ultra Agressor 26 inch, 440 mm?
Eu am 1.70 m (daca asta ajuta big grin ) Saaaau orice altceva sub pretul de 1000 lei indeplinind urmatoarele cerinte : frane pe disc fata spate, cauciucuri bune, sa fie MTB, schimbatoare de calitate buna si cam atat).

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Romet, clar. Daca gasesti un test al ei pe freerider.ro - https://www. freerider.ro/teste/romet-rambler-2-0-2015-86397.html, inseamna ca nu e de dat la o parte.

| Surtulecs a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca bicicleta Romet Rambler este una pe care as alege-o de eram in locul tau pentru ca arata mai bine decat Romet Rambler. Merge bine cu 1.70winking. Acum alegi ce crezi de cuviinta.

Sper ca te-am ajutat! O seara frumoasa!

| Alecsandriii a răspuns (pentru Surtulecs):

Mersi dar vezi ca te-ai repetat happy multumesc pentru sfat

| Surtulecs a răspuns (pentru Alecsandriii):

Scuzati-mi greseala. Sper ca ati inteles ideea ca Romet Rambler este cea alesa de catre mine. happy