| Marck94 a întrebat:

Am un aparat multifunctional fitness acasa Cat timp trebuie sa fac si are un rezultat bun? Vreau sa slabesc putin si sa imi formez tot corpul. De cate ori trebuie sa fac la aparat? :d Hristos a Inviat! Multumesc.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezultatele se vad in timp, trebuie sa ai rabdare cu tine.
Important ii sa fi constanta, sa faci in fiecare zi cel putin 10 min.
Adevarat a inviat!

| R0byZ00r a răspuns (pentru anonim_4396):

In fiecare zi laughing)) ai de viata mea, daca faci in fiecare zi acelasi lucru iti nenorocesti corpul si nu ve-i avea rezultate niciodata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru R0byZ00r):

Cred ca ai nevoie de mai multa atentie atunci cand citesti.
Cu toata stima dnu R0by, unde am spus eu sa faca acelasi lucru in fiecare zi?

| DovleacTurbat a răspuns:

Ce fel de aparat? Ce grupe lucreaza? Nu exista un aparat care lucreaza toate grupele musculare, e doar marketing (dar nu-i prost cine cere). Corpul visat il obti la sala cu o alimentatie corespunzatoare scopului tau, antrenamente corecte, odihna, apa, rabdare. Rezultate bune si vizibile inseamna ani de munca. Deci il poti da de pomana sau sa-l vinzi si cu banii luati de pe urma lui iti cumperi un abonament la sala. Te amagesti singur/ă.

| R0byZ00r a răspuns:

Daca vrei sa slabesti nu face la aparat ca nu te ajuta, du-te si alearga de trei ori pe saptamana luni, miercuri, vineri, 30 de minute in prima saptamana doar sprinturi, doar si doar sprinturi, fara alergare constanta, asa imediat ve-i slabi, iar in zilele de pauza, marti, joi si sambata, fa-i la aparatul multifunctional pana la epuizare ( lasa painea, sucurile, dulciurile), si adauga proteine(carne, oua, branza, lactate).

| anonim_4396 a răspuns (pentru R0byZ00r):

"pana la epuizare" si ziceai de mine ca dau sfaturi care "nenorocesc trupu"...

| R0byZ00r a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai nici o treaba cu sportul asta, apucate de sah.