| skull12 a întrebat:

Salut,am varsta de 11 ani si peste 2 saptamani o sa joc pentru juniori, si am doua modalitati.

1. Portar

2. Mijlocas

Si nu stiu ce sa ma fac, mentionez sa spun ca la portar sunt foarte bun,am reflexe si sunt cel mai bun din scoala,dar ca mijlocas obosesc cam repede,sunt si putin cam grasut, dar dau tot ce pot o repriza, si intr-un meci ca mijlocas pot marca minim 1 gol. Sugestii?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tu decizi sau antrenorul?

| skull12 explică (pentru sierra1):

Eu,el doar a zis portar sau mijlocas, ca am dat proba si sunt 50%-50%

| sierra1 a răspuns (pentru skull12):

Vorbește puțin cu tine în liniște, vezi ce vrei și aia faci!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poti portar daca nu ai conditie fizica destul de buna.

| siriusblack98 a răspuns:

Tu iei decizia sau antrenorul? Si se pare ca stereotipul cu ''cel mai gras mereu in poarta'' este adevarat.

| Lostlyric a răspuns:

Ti-ai dat singur raspunsul: portar.

| AlexDarius3 a răspuns:

Portar.

| coadadematura a răspuns:

Nu este libera si varianta de fundaș? Daca da iti sugerez sa intri acolo, daca nu intra portar dar vezi ca ai o responsabilitate mult mai mare decat a celorlalti jucatori, trebuie sa aperi f f f f f f f f f f f f bine.