| Stuu a întrebat:

anul ăsta fac 14 adica peste 3 luni am 54 kg și 1.70 înălțime cu tot cu părul și fac sport adică flotări, pentru abdomene, fac de vreo 3 luni dar nu prea sunt rezultate mari.
Vreau să îmi ziceți și mie cu ce și ce exerciți ar trebui să fac să nu îmi dăuneze înălțimea, la sală nu pot merge că îmi afectează înălțimea, dar am văzut mulți sportivi care sunt cineva acuma în viață care au început la 12 ani și la 18 ani deja erau sportivi adevărați de performanță, întrebare este cum de nu le-au dăunat înălțimea.

1 răspuns:
| madutzatha25 a răspuns:

Serios? Flotari si abdomene? Slabe sanse sa obtii ceva! Pentru a obtine rezultate nu trebuie sa te bazezi doar pe exercitii..iti trebuie si o alimentatie speciala! Daca faci exercitii la greu...si mananci non-stop,, si nasanatos, nu obtii nimic!