| Curcubeu2359 a întrebat:

Ar fi ok daca mi-as taia crampoanele de pe o pereche de adidasi ca sa le fac bune pentru teren sintetic? ma gandesc la stabilitatea pe care as putea sa o am avand in vedere ca talpa arata cam asa: http://cdn.allshops.ro/......normal.jpg

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Daca talpa nu este cauciucata si duce mai mult spre plastic, o sa iti cam para rau ca le-ai stricat si pe teren o sa fi mai mult pe jos la schimbari bruste de directie, daca te interesezi adidasii pentru sintetic au talpa plina de crampoane mici cauciucate pentru stabilitate dar mai ales pentru aderenta...