| qieiqpalz a întrebat:

Salut, are ceva daca la sala fac zilnic picioare cu piept? Nu vreau sa fac prea multe pentru ca am probleme la spate..si nu ma bag foarte tare

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Da, muschii nu vor avea timp sa se refaca si sa creasca.

7 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Salut
Daca nu faci exagerat nu se va intampla nimic

| Chinezu12345 a răspuns:

Nu are nimic. O sa fie mai dezvoltate, in rest fi fara grija nu patesti nimic.

| qieiqpalz explică (pentru aXy99):

Aha.ook mersi!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Chinezu12345):

Serios? o sa fie mai dezvoltate?

| qieiqpalz explică (pentru Cosmin86):

Cred ca el o lua logic ca na daca o iei logic cam asta da ce a zis el dar nu chiar asa...

| Cosmin86 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Logic o rola, muschii se dezvolta in zilele de pauza, NU cand ii antrenezi. Daca faci zilnic, ei CAND se mai dezvolta?

| qieiqpalz explică (pentru Cosmin86):

Sunt de acord poti vedea la ce am dat funda.