| Eduarddddddd130 a întrebat:

As dori o recomandare de o bicicleta mtb, echipata shimano, frana mecanica pe disk.
Bugetul meu nu este unul foarte mare mai exact(500-650ron) diametru roata (26-27.5).

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti trebuie 500€ pentru bicicleta buna

| sierra1 a răspuns:

Judet?

| Sonia822 a răspuns:

Decathlon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La banii ăștia nu cred că vei găsi ceva WAW. O bicicletă performantă sare lejer de 2000 lei.

Ești prea sărac prietene pentru pretențiile avute. Mai bine cumpără ceva v-brake sau u-brake. Sau mai pune ceva bani și cumperi o bicicletă de calitate. Alea de pe eMAG doar pentru plimbări prin oraș laughing Cum naiba 500 lei o bicicletă cu frâne pe disc? Cred ca au fost concepute la plictiseală în China si tot atât de mult te și ține. Du-te la playbike să vezi acolo biciclete. La playbike cea mai ieftină bicicletă costă 1500 lei. Sau la Decathlon. Tu visezi caii lui smiley când vrei sa cumperi FULL shimano și frâne pe disc la prețul de 650 lei.

| AfiSport a răspuns:

Nu poti emite mari pretentii la acest buget. Dar iti recomand acest model, raport calitate/pret este o bicicelta buna.

https://www.afisport.ro/......intiu.html

| sebi200682 a răspuns:

Eu iti recomand Bicicleta MTB 26 EightyEight, marime cadru L, negru-rosu, intra pe Emag si o s-o gasesti este 562 de lei si are diametrul la roata de 26 inch