| GoguGog a întrebat:

As dori sa imi cumpar o placa de snowboard nu prea scumpa, deoarece sunt incepator.
Am observat ca la foarte multe placi nu sunt incluse legaturile. Acestea trebuie sa fie de acelasi brand cu placa?
Sau fiind incepator recomandati sa cumpar una la mana a doua?

1 răspuns:
| Csander a răspuns:

Daca esti incepator, ia ceva ieftin dupa cum ai gandit si tu.
Cat despre legaturi, nu, nu trebuie sa fie acelasi brand cu placaC ideea e sa se potriveasca pe placa si de obicei se potrivesc majoritatea.
Dar daca esti incepator, ai grija la inaltimea si greutatea ta pentru ca dupa astea iti alegi placa.