| Enso a întrebat:

As dori si eu o recomandare pentru niste cauciucuri de sosea (slickuri) pentru un MTB, diametrul jantei fiind de 26". De asemenea nu vrea ceva nici prea subtire, dar nici prea gros, ceva intre 1.90-2.1 ca balonaj. Eu am gasit ceva dar ma gandesc ca poate pot cumpara ceva mai bun, cam la 50 lei bucata.

Asta este ceea ce am gasit eu : Rubena Cobra V58 (26x2.0)http://www.bikexcs.ro/anvelopa-rubena-cobra-26-v58.html.

Daca aveti vreo alta propunere, va rog nu ezitati. Daca nu, dati-va cu parerea in legatura cu ce v-am prezentat mai sus. Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Pop_Naty_1996 a răspuns:

Daca vrei mai multe site-uri unde poti cauta mai multe cauciucuri uite aici:
-www.bikeshopbm.ro
-www.bikedistrict.ro
-www.kerobike.ro
Funda?