| SergioRamos4 a întrebat:

Salut, aș dori un plan de alimentatie pe o saptamana, pentru definire.
Si as avea o intrebare legata de "HIIT".
Din cate am vazut pe yt si alte materiale, acei oameni ziceau ca arzi multa grasime practicand "HIIT", fara accesorii sau eu stiu. E adevarata chestia asta?
Si stiu ca tine si de alimentatie, cam 90% alimentatie si 10% miscare.
Deci imi poate povesti careva mai pe larg despre acest "HIIT"?

5 răspunsuri:
| SergioRamos4 explică (pentru Ineys):

Si planul de alimentatie?

| Ineys a răspuns (pentru SergioRamos4):

Nu sunt nutritionist, dar gasesti o gramada pe internet. Daca vrei unu "custom" care sa ti se potriveasca personal viziteaza un nutritionist. Altfel ce iti spun eu este acelasi lucru ca si cand ai cauta pe internet unul.

| SergioRamos4 explică (pentru Ineys):

Nu ti-am cerut eu sa-mi dai unul personal, adica ce e special pentru corpul meu. Ti-am zis doar sa-mi dai un plan alimentar cu care sa-mi incep definirea.

| SergioRamos4 explică:

Tin sa precizez ca am 1.80 si 75 de kg.