| Andreas2017 a întrebat:

Salut, as vrea sa achiziționez o noua bicicletaa însă nu mă pot decide... Am avut un dhs timp de 4 ani în care nu am avut niciun fel de probleme grave.
De curând mi -a atras atenția și marca Nakamura, am un buget de 1500 maxim 1600 lei, nu as vrea sa dau mai mult pentru ca nu sunt mare expert în ciclism... Întrebarea mea este :
Ce îmi recomandați, la acești bani și în funcție de specificațiile bicicletelor...DHS sau Nakamura?!
Mulțumesc...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 31 de ani. Da iti poti lua o masina, dar o poti conduce? laughing nu.
TI-am dat si mai ieftin si mai scump. Ca tu vad ca ti-e lene sa si cauti, dapai sa mai si stii ce vrei.

4 răspunsuri:
| Andreas2017 explică (pentru anonim_4396):

Uita te la buget copile, cu bani astia îmi iau mașină nu o amărâtă de bicla de la decathlon

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreas2017):

Am 31 de ani. Da iti poti lua o masina, dar o poti conduce? laughing nu.
TI-am dat si mai ieftin si mai scump. Ca tu vad ca ti-e lene sa si cauti, dapai sa mai si stii ce vrei.

| AfiSport a răspuns:

Salut, eu iti recomand aceasta bicicleta. Te incadrezi in buget si este o bicicleta foarte buna, raport calitate-pret.