| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea să aflu din experiența cuiva dacă antrenamentele cardio HIIT si o alimentație sănătoasă i-au ajutat să scape de grăsime mai ales în zona abdominală, și în cît timp. Dau funda. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| nugasescusernameliber a răspuns:

Pe mine m-au ajutat, in aproximativ 2 ani fiindca nu stiam cate stiu in ziua de azi si le-am studiat/incercat/aflat pe pielea mea. la mine nu a mers doar sportul fara alimentatie, si nici invers. Nu a mers nici cu 500 abdomene pe zi, nici cu diete luate din reviste, carti etc de genul mic dejun un ou, pranz salata, etc.
Am studiat nutritia, in timp am invatat cum finctioneaza corpul nostru si alimentatia, am reusit printr-o combinatie corecta a alimentelor, proteine si un aport redus de carbohidrati. Si alergat. Mult.