| Maimmai a întrebat:

As vrea sa combin Gain Fast cu Amino 2700.Am 4luni de sala,1, 78m 64kg.Ce parere aveti e o combinatie buna?

5 răspunsuri:
| ubox7007 a răspuns:

Mai bine mananci bine si daca vr iei zma si aminoacizi doar, adica nu e necesar sa bagi mult in suplimente, daca nu ai muschi (in sensul pro)

| Mateescu_Dragoş_1996 a răspuns:

In general produsele pentru fortificarea musculaturii au efecte devastatuare aspura sanatatii pe termen lung. Daca iei asa ceva te-as sfatui sa ramai la o singura substanta in cantitate cat mai mica. Parerea mea. Faci cum vrei!

| florynmondialul a răspuns (pentru Mateescu_Dragoş_1996):

Ce efecte "devastatoare" sti tu de la suplimente?

| Mateescu_Dragoş_1996 a răspuns (pentru florynmondialul):

Ataca ficatul, vasele sanguine iar pe la 40 de ani ai mari sanse sa devi un porc buhait de 150 de kg. Muschii frumosi si estetici obtinuti prin suplimente nu raman toata viata!

| florynmondialul a răspuns (pentru Mateescu_Dragoş_1996):

Sti macar din ce sunt facute suplimentele? suplimente= mancare concentrata!