| Blakc a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpar o bicicleta. M-am uitat pe site-ul celor de la decathlon si sunt o groaza de tipuri de biciclete. Eu vreau una cu care sa ma plimb cu prietenii. Ce tip de bicicleta ar fi cea mai calitativa si necesara : mountain bike, pentru sosea, pentru oras?

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Mountain bike este foarte buna pentru toate tipurile de teren.Are un prieten de-al meu si iese de 3 ori pe saptamana cu bicicleta si nu l-am auzit sa zica ca ar avea vreo problema la ea.

1 răspuns:
| anor a răspuns:

Mtb rogid cauta acolo daca nu vrei sa dai mult este perfect pentru orice