| Dom69 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpar o pereche de ghete de fotbal, si anume acestea: http://www.decathlon.ro/......dulti.html Ce parere aveti despre ele? A mai cumpara cineva o astfel de pereche? Ma intereseaza durabilitatea lor, avand in vedere ca au un pret accesibil. Daca cineva imi poate recomanda o alta pereche pe care a avut-o/folosit-o, il rog sa posteze informatii despre ea.

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Mie mi se pare o suma buna si sunt de calitate ok, nu cine stie ce dar sunt bune, varul meu a cumparat si chiar sunt rezistente daca le intretii, eu zic sa le iei.

| Dom69 explică (pentru vocea):

Vad ca au si garantie cele de la decathlon, 2 ani. Deci daca se rup sau ceva, le pot schimba.