| extasycash a întrebat:

As vrea sa imi fac cont la una din casele de pariuri sportive online pentru ca ma deranjeaza enorm drumul pana la agentiile caselor de pariuri si impozitarea aceea de la 600 de lei in sus si as vrea sa va intreb pe voi cei care aveti ceva experienta in asta, e greu de pariat? ma refer la procedura de a paria. Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

8 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Nu e deloc greu. Deodata ce te vei obisnui vei vedea avantajele, care-s multe la numar.

Cei de la bet365 sunt cei mai ok in acest sens. Acolo sa-ti faci cont. E de-altfel si site-ul de pariuri cel mai folosit in Romania.

| StefanChriss a răspuns:

Eu am avut cont la bet365, in principiu este ok, dar pana sa scoti banii trebuie rulati, si iti intra in cont dupa cateva zile abia. Mi se pare mult mai simplu si mai sigur la casele de pariuri, stii cum e, ce-ai in mana nu-i minciuna. laughing

| matrix100 a răspuns:

E simplu, bwin iti recomand, dar pe de alta parte te sfatuiesc sa nu bagi bani in asa ceva. Casele de pariuri sunt facute sa castige ele si nu jucatorii.

| extasycash explică (pentru matrix100):

Stiu riscurile carora te expui cand e vorba de pariuri si ma descurc cu ele dar am asa o nesiguranta in legatura cu astea live...am vazut un clip pe youtube si mi se pare putin complicat sau nu am vazut eu cel mai potrivit clip laughing

| miTzuliK93 a răspuns (pentru matrix100):

Bwin nu mai accepta conturi ale romanilor pe site-ul lor. Ar putea incerca pe proxy sa-si faca un cont(+ logat) daca el vrea musai la agentia asta, dar nu ar trebui din moment ce exista bet 365.

| matrix100 a răspuns (pentru miTzuliK93):

Eu am castigat la bet365 vreo 300 de euro si am dat sa-i retrag si din conversia in lei din comisioane bancare am pierdut cam 1 milion, si la bwin nu am patit asa, din cauza asta i-am recomandat bwin dar nu mai sunt la curent cu noutatile

| NicK93x a răspuns:

Bet365 sunt cei mai ok, plus ca nu iti ia comision de extragere

| extasycash explică:

Cred ca o sa imi fac cont la bet365 si ma apuc de treaba la live-uri ca nu e de stat, mai ales zilele astea cand sunt amicale multe unde se dau goluri..cu overul faci ceva bani. Multumesc pentru raspunsuri!