| Sendrea a întrebat:

Salut,

As vrea sa imi recomandati o firma de suplimente pentru culturism de calitate, mentionez ca pana acum cumparam de la Myprotein dar mi se pare ca numai fac nimic de calitate.

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Păi zerul e acelasi oriunde. Sau la care din suplimente te referi? Cauta-ti pudră proteică de inalta calitate obținută prin procese de filtrare de tip CFU sau CFM. Vezi vitabolic.

6 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Cum ai ajuns la această concluzie? Crezi ca tot ce e scump e si bun? Aici e vorba de industrie, marketing cu cât numele e mai sonor cu atât e mai scump. Creatina Arnold e vreun milion jumate, aceeași creatina nu depășește in mod normal 30-45 de lei. MP au cel mai bun raport calitate-pret.

| Sendrea explică (pentru BuLaNNNeL):

Nu ma refer la pret stiu ca astia de la MP au preturi foarte bune, dar am impresia ca calitatea la proteina nu este ceea ce ar trebui sa fie plus ca pe site la ei scrie 82 gr de proteina per 100 gr si pe cutia produsului e 72 de gr.

| Sendrea explică (pentru BuLaNNNeL):

O sa mai caut mersi happy

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Sendrea):

Firme de tip găsești la 1 singura cauta pe google, dar de exemplu Gaspari din SUA (o firmă destul de cunoscuta) anul trecut s-au găsit nereguli destul de scandaloase in suplimentele lor. De asta am zis, lasa brand-urile la o parte si citeste eticheta, ce si cât iti aduce/ servire, fără zahăr, indulxitori naturali daca se poate (nu aspartam) etc.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Top*

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Sendrea):

Păi zerul e acelasi oriunde. Sau la care din suplimente te referi? Cauta-ti pudră proteică de inalta calitate obținută prin procese de filtrare de tip CFU sau CFM. Vezi vitabolic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Power-tech.ro