| lTudyl a întrebat:

Salut.
As vrea sa incep sa fac alergari pe banda.
Mi-am propus sa fac o ora de alegat zilnic.
Ce as putea lua acum la inceput pentru a-mi da energie? Cel putin o saptamana vreau sa iau ceva ca sa am energie multa pana ma obisnuiesc cu alergatul.
Ce ziceti sa iau?
M-am gandit la creatina, dar am auzit ca retine apa in corp/muschi si nu vreau asta!
Va rog recomandati-mi voi ceva.(poate sa fie si ceva mai tare, ca nu o sa iau mult)

4 răspunsuri:
| Ștefănuț_Adelin_1999 a răspuns:

Batoane proteice pentru ca dau si energie

| Cosmin86 a răspuns:

Oxid nitric. Nano Vapor de la muscletech sau NO-explode de la BSN.

| lTudyl explică (pentru Cosmin86):

Si oxidul asta nitric, ma va ajuta sa am energie? Adica, ma va ajuta DOAR sa am energie?
Nu vreau sa fie ceva supliment sau ceva de genul ca sa ma umfle, sau sa-mi dea pofta de mancare.Eu vreau sa slabesc si pana ma obisnueiesc cu alergatu pe distante mari cu viteze mari vreau sa iau ceva sa ma ajute!

| Cosmin86 a răspuns (pentru lTudyl):

Da, energie si forta + pompare ( mareste vasele de sange si ajuta la recuperare si forta ).