| bikesports2 a întrebat:

Salut, as vrea sa o cumpar... Ce spuneti merita?, as vrea sa o iau pentru drumuri lungi, E luata din Anglia bicicleta. Multumesc https://m.olx.ro/oferta/cursiera-muddyfox-pace-IDaSavp.h tml

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca vrei sa folosesti o bicicleta pentru curse lungi, atunci trebuie sa-i montezi si o trusa de scule pentru reparatiile accidentale ce se pot ivi pe traseul parcurs.

| bikesports2 explică (pentru Bula):

Ce părere ai de ea? Mulțumesc

| Bula a răspuns (pentru bikesports2):

Nu ma pot urca pe o poza s-o incerc.
Iar fara incercare si verificare nu ma pot pronunta de starea ei.