| AdelinaADe2578 a întrebat:

Salut.As vrea sa slabesc 5 kilograme intr-o luna sau doua.Am 15 ani, 1, 68 si 57kg. Vreau niste sfaturi sau exercitii care sa functioneze (in afara de alergat sau inot fiindca nu am pe unde).Am incercat multe pentru micsorarea bratelor fiindca le am prea grase dar nu au dat roade.Va rog mult

1 răspuns:
| Massari123 a răspuns:

Eu iti sugerez sa incerci programul insanity workout la mine a dat roade acum 2 ani cand am slabit de la 85kg la 74. Dar trebuie sa ai grija si cu alimentatia sa nu manaci dulciuri,fast food, prajeli, chipsuri, mancaruri grase, etc.Multa bafta la slabit!