| fokko a întrebat:

As vrea sa stiu care din produsele urmatoare sunt mai bune pentru mine(sunt ectomorf):Storm universal nutrition sau Attack scitec nutrition(stiu ca ambele sunt pe baza de creatina.)

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Normal ca nu are rost

iei storm si glutamina. storm inainte de antr ( sau dimineata ) si glutamina dupa antr

11 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Storm clar

| fokko explică (pentru Cosmin86):

Daca le as lua pe ambele ar fi bine, sau nu are rost si sa mi iau mai bine niste glutamina?

| fokko explică (pentru Cosmin86):

Ok mersi mult, acuma iau un complex de vit si min si tribulus de la weider, nu este nici o problema nu.

| Cosmin86 a răspuns (pentru fokko):

Eu nu as lua tribulus sau stimulatoare de hormoni in general happy

de ce nu incerci mai bine un no-explode? e mai tare si ca storm

| fokko explică (pentru Cosmin86):

Da deci prea tare no-explode ...am sa incerc acum storm apoi cell mass sau no-explode ..si as lua si glutamina da nu stiu sigur de la ce firma.

| Cosmin86 a răspuns (pentru fokko):

Cell mass e foarte bun, e cotat nr 1 pe piata, chiar si peste storm ( vezi rating-urile ), la capitolul matrice de creatina

glutamina nu conteaza asa mult, ia si tu de la ON sau dymatize

| fokko explică (pentru Cosmin86):

Da mersi pentru raspunsuri, deci am sa mi iau cell mass si glutamina, dar am o intrebare daca pe cell mass scrie ca se ia dupa antrenament deci glutamina o iau seara inainte de culcare nu...

| Cosmin86 a răspuns (pentru fokko):

Citeste descrierea de la cell mass :

"Aceasta formula are 3 tipuri de creatina, glutamina, taurina si izolat din zer hidrolizat. "

Deci are deja glutamina, asa ce alta glutamina mai ai tu o iei seara cum ai zis. Daca nu avea, puneai in shaker o data cu el

| Cosmin86 a răspuns (pentru fokko):

Normal ca nu are rost

iei storm si glutamina. storm inainte de antr ( sau dimineata ) si glutamina dupa antr

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Attack e desene animate.
Storm e cea mai buna creatina

| thegame12 a răspuns:

Eu zic ca Storm e mai bun

| fokko explică:

Si as vrea sa stiu daca unul din astea ar avea efect pentru ca am mai folosit niste suplimente si nu am simtiu nimic...