| VieriuIustin a întrebat:

Salut as vrea sa stiu ce inseamna Pariu SuperSansa.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| costinvlad a răspuns:

Probabil dacă ai cel puțin 11 meciuri și la toate meciurile minim o cota impusa de casa de pariuri nu a ieșit un meci câștigi un anumit procent din produsul cotelor câștigate cu miza. Gen 10% sau în facut de casele de pariuri. De ex ai 11 cote de 1.35 și au ieșit doar 10. Vine cota finala a celor 10 cote win înmulțit cu miza și 10% adică 20*9.5/10= vreo 18 RON 19 RON. În loc de aproape 200 RON.