| Narcissssss a întrebat:

As vrea sa stiu si cam cat castiga un profesor de sport. Nu vreau ceva exact, ceva aproximativ

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Am auzit ca, cu spors si altele sar de 3000, ce 2000. Si nu dupa 30 ani de munca, chiar si dupa 10.
Daca e debutant da, le-a marit salariile destul.

Cand ii aud pe aia ca nu au profi, dar in Bucuresti nu gasesti un loc liber!

1 răspuns:
| HawgSnowman98 a răspuns:

Daca te referi la un profesor de scoala, toti profesorii castiga la fel cam 1500-2000 lei.Salariul depinde de gradul pe care il ai.

| Mosotti a răspuns (pentru HawgSnowman98):

Am auzit ca, cu spors si altele sar de 3000, ce 2000. Si nu dupa 30 ani de munca, chiar si dupa 10.
Daca e debutant da, le-a marit salariile destul.

Cand ii aud pe aia ca nu au profi, dar in Bucuresti nu gasesti un loc liber!