| KristiPlejaru a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu si eu daca accesti bascheti sunt origianli sau nu:http://imgur.com/HXRBMCl,rqzvOYP,sE0oArL,7n9l14s#3 Si as mai dori sa stiu din ce material se confectioneaza o pereche de basketi originali. Dati va rog si niste argumente la parieriile voastre de ex:sunt neoriginali ca blablalba intelegeti voi Multumesc de ajutor.Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Apostu_David_1998 a răspuns:

Cred ca sunt originali dar stiu asta doar Dupa imagini.Si eu am si material ul este asemanator.imi poti zice care este si pretul? Daca e foarte ieftin ceva gen 100 de dolari ori e preowned ori este fake sau este vreun site fantoma

| KristiPlejaru explică (pentru Apostu_David_1998):

Din greseala ti-am scris raspunsul ca si comenatriu la postare nu confidential...plz uita-te la comebtarile intrebari

2 răspunsuri:
| KristiPlejaru explică:

Sunt 3.3 milioane dar de pe olx...ori sunt furati, ori sunt fake ca sunt noi nouti in cutie. Dar pe eticheta este scris ceva, ce parere ai despre acea firma si site? Si sunt niste cusaturi chiar la exterior asa ar trebui sa le aiba? Acele cusaturi ajuta si la sustinerea limbi Ms de ajutor