| OmuFoarfeca a întrebat:

Salut,as vrea sa stiu si eu niste case de pariuri care primesc minori, si daca-mi puteti explica cum se pariaza. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

Casa pariurilor. De fapt, la casele de pariuri conteaza casierita, unele primesc minori, altele nu.
Se pariaza in felul urmator :
De exemplu Steaua si Dinamo.
Steaua - numarul 1.
Dinamo - numarul 2.
Daca pariezi ca echipele fac egal pui X.
Daca pariezi ca bate Steaua pui 1.
Daca pariezi ca bate Dinamo pui 2.
Daca pariezi ca Bate Steaua sau Dinamo pui 12.
Daca pariezi ca bate Steaua sau face egal pui 1x.
Daca pariezi ca bate Dinamo sau face egal pui X2.
Am incercat sa-ti explic, cum am stiut mai bine, Bafta la pariat!

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Casele de pariuri ce primesc minori sunt Casa Pariurilor si Stanleybet.Vezi cum se pariaza la link-ul:
http://www.tpu.ro/......dau-funda/

| adywow a răspuns:

Nici o casa de pariuri nu mai tine cont de varsta, bani sa le dai

| pmarius6 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu te apuci de "sportul" asta. pierzi banii degeaba

| OmuFoarfeca explică (pentru pmarius6):

Pierzi doar daca bagi 100 de meciuri pe un bilet cum fac marea majoritate daca stii ce echipe sa bagi nu mai esti asa in pierdere.

| pmarius6 a răspuns (pentru OmuFoarfeca):

Asa e... dar la cum e fotbalul in ziua de azi... cam riscant. tu joaca cateva zile si apoi vezi cat ai castig si cat ai pierdere. Bafta.

| OmuFoarfeca explică (pentru pmarius6):

Mersi,oricum daca vad ca nu iese n-oi continua