| culturistu a întrebat:

Salut as vrea si eu sa va intreb ceva.Am facut febra musculara la cat timp ma pot antrena din nou.Si am voie sa ma antrenez in timpu febrei? stiu ca prin antrenament scap de febra dar vreau sa stiu ca poate daca ma antrenez in timpu febrei nu mai creste muschiul stiu ca muschiu 2-3 ai ia sa creasca lamuriti-ma si pe mine va rog frumos. NOROC! SI MS!

Răspuns Câştigător
| paaauul a răspuns:

Pai febra musculara nu ii cv care sa te opreasca din efort! Ferbra musculara inseamna un efort putin mai mare si dintr-o data.Cu febra musculara te poti antrena linstit, dar cat timp mai simti febra sa nu tragi foarte tare de tine ca s-ar putea sa faci intindere sau chiar ruptura musculara.Bafta. Funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| ionutzu94 a răspuns:

Ai voie sa il antrenezi in timpul febrei musculare cu greutati mai mica asta e clar. va durea dar o sa te obisnuiesti daca vrei sa faci performanta.

| Cristi_Bodoc_1990 a răspuns:

Trebuie sa te antrenezi in continuare altfel te va tine o saptamana