| SeRk4NN a întrebat:

Salut,as vrea un program de sala,nu vreau sa ma duc la sala,deoarece am multe fiare acasa,dar nu stiu cum sa le folesc,as vrea niste exercitii pentru spate,biceps,triceps si umeri, dar nu cu greutati foarte mari.Ms.FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Calm78 a răspuns:

Salut,

Uite niste link-uri care cred ca te vor ajuta:

- lista cu exercitii de culturism: http://fitclub.ro/antrenament-culturism-fitness/exercitii-culturism-fitness

- programe de antrenament: http://fitclub.ro/......sm-fitness

Succes!

2 răspunsuri:
| FReAkAzO1d a răspuns:

Chestia cu fiarele nu o sa te ajute prea mult...La sala sunt alte chestii
Una e cand faci langa mai multe persoane...incerci sa impreionezi, tragi mai bine, ai aparate, poti lucra toti muschii...
Si inca ceva, daca ai greutati acasa si nu vrei sala incearca sa faci rost de o bara(pentru haltera), o sa te ajute.Cat despre program nu prea stiu, dar iti voi lasa mai jos o parere.
Luni : Piept
Marti : Spate
Miercuri : Pauza
Joi : Picioare
vineri : Brate, Abdomen

| SeRk4NN explică:

Apropo,doar cu gantere, de 10-50 kg