| MarcuPopescu a întrebat:

Salut,astăzi am avut primul antrenament de fotbal, nu am mai făcut sport de mult.Eu am și tahicardie in fine.Am jucat doar 20 de minute dar nu mai puteam, îmi sarea inima din piept și obosisem foarte tare.Este normal ca la primul antrenament sa fie așa?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este normal. Dar te sfatuiesc sa renunti la problema pe care o ai.

| darrio2007 a răspuns:

Sa renunti la fotbal.

Răspuns utilizator avertizat
| aimullah123 a răspuns:

Daca esti tanar s-ar sa fie de la altceva problema, nu neaparat de la inima. De obicei cu inima au probleme batranii, obezii etc.
Mai exista si exceptii desigur dar poate e din alta cauza.
Doar un cardiolog iti poate spune daca chiar ai probleme cu inima, nu medicul de familie sau alt medic.