| Marius0908 a întrebat:

Salut!
Astăzi după sala când m-am schimbat acasă am observat ceva roșu pe spate, când m-am uitat mai bine in oglinda era o pată roșie (un roșu mai închis la culoare) ...mai am vergeturi apărute dar pete de genul nu...nu mă mănâncă nu am niciun disconfort doar că nu înțeleg de la ce s-au făcut. Puțin ajutor va rog?

4 răspunsuri:
| ABCD122 a răspuns:

Poate o alergie sau ai mâncat ceva ce nu ți-a prins bine. Sau poate ai o vânătaie. Am o prietenă căreia ii apare o pată pe obraz numai atunci când mănâncă ceva nesănătos sau ceva cu mult ulei și multă grăsime.

| Marius0908 explică (pentru ABCD122):

Nu cred că e cazul unei alergii sau a faptului că am mâncat ceva ce îmi provoacă o alergie. Nu am mâncat nimic nou sau, mai precis, nu am schimbat cu nimic dieta. E mai mult că o vânătaie, problema este că nu știu de la ce a apărut. Nu mă doare, nu îmi provoacă niciun disconfort.

| Marius0908 explică (pentru Marius0908):

Daca mă gândesc mai bine mai degrabă ar fi un disconfort vizual și faptul că nu știu de la ce a apărut mă deranjează puțin?