| anonim_4396 a întrebat:

Azi am depus la superbet 50 RON ca sa-i pot juca online, oare in cat timp pot retrage bani din agentie?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, nu era vorba sa nu mai pariezi ca pierzi?

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Violleta2022):

De data asta nu mai pierd, am gasit o modalitate cum sa castig bani mai usor din pariuri.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Nu exista asemena modalitate!
Asta este probabilitate matematica cu sanse de 99.99% sa pierzi!

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu stii nimic.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Tocmai, ca stiu matematica, de aceea iti spun ca s-ar putea sa pierzi.

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Violleta2022):

Si daca nu pierd, ar trebui să recunoști că sunt bun la pariuri.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Dupa cati bani ai pierdut pana acum, speram sa fii renuntat definitiv la pariuri.
Dar te astept maine, cu un screen shot la biletul castigator. Musai trebuie sa aiba data si suma castigata, ca sa te cred happy