| aloken a întrebat:

Salut azi am facut niste exercitii pentru slabire si dezvoltarea muschilor, mai exact am urmat acest video " https://www.youtube.com/watch?v=fLrKgwICkWA " exercitiile incep de la 1:46.Nu am facut la toate 30 dar pana la 23 am ajuns. Dupa ce le-am terminat la cateva minute mi s-a facut greata dar nu in cazul sa vomit.Intrebarea mea: Este normal sa mi se faca greata? Tin sa precizez ca nu am mai facut exercitii de prin mai.

Răspuns Câştigător
| iStarGaming a răspuns:

Este de la efort, dar poate nu ai mancat toata ziua, ma refer inainte de exercitii sau ai mancat exact inainte ceva.