| Paunescu_Alex_1999 a întrebat:

Salut, azi m-am apucat de sala si inca sunt ok, nu am foarte mare febra musculara insa maine dimineata o sa am, stiti vreun remediu? Ceva sa nu fie asa rau?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Exercitii de incalzire inainte- si de relaxare dupa antrenamente.
Obligatorii, daca nu vrei sa ai febra- sau chiar intindere /rupere musculara!

| Cosmin86 a răspuns:

Sala se incepe treptat, nu te apuci din prima sa faci N serii pe grupa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit că ajută dacă bei după ce termini antrenamentu o cană de apă cu zahăr. Sau să mănânci ciocolată. N-am încercat

| Gigi777 a răspuns:

Faci prea mult efort, pune pauza pentru cateva zile sa se odihneasca muschii, sa se repare