| Stefaniu_Laurentiu_1996 a întrebat:

Salut baieti. as vrea si eu sa iau proteine si nu inteleg neam cu se administreaza. Ma poate ajuta care va?
Cam asa arata modul de adinistrare : Mod de administrare: 1 - 3 porţii (8 - 24 caps.)/zi: o porţie dimineaţa, o porţie cu cel puţin 30 de minute înainte de antrenament şi o porţie imediat după antrenament.
Inteleg partea cu de 3 ori pe zi, dar nu inteleg cate capsule odata sa iua... ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| MassEffect a răspuns:

8 pastile la o porti.

5 răspunsuri:
| CayusMoise a răspuns:

Pai ii siplu:
o portie dimineata cand te trezesti
alta portie cu 30 de min inainte sa te antrenezi
si o portie seara
funda?

| Stefaniu_Laurentiu_1996 explică (pentru CayusMoise):

Am inteles asta, dar nu am inteles cate pastile sa iau odata.

| CayusMoise a răspuns (pentru Stefaniu_Laurentiu_1996):

Una

| andreiiiukuuu a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa imi spui ce proteina iei. al doilea rand poti lua inainte de masa pe stomacul gol dimineata un shake! 300 ml apa + 3 cupe de 50 de proteina. apoi la ora 1-2 dupa masa + seara cand mergi la antr imediat dupa terminarea exercitiilor! Aceeasi cantitate la fiecare administrare! 3 cupe + 300 ml apa! Bafta

| Barbu_Eugen_1995 a răspuns:

Ghidul de fitness 'SkyBreakerBody' se poate descarca gratuit si te v-a ajuta sa ai corpul la care ai visat mereu alaturi de un stil de viata sanatos.
http://www.teamskybreaker.com/