| Lov3Y0U a întrebat:

Salut băieți!
Fac și eu un apel la băieții care fac sala și au experiență în asa ceva.
As vrea sa îmi spuneți și mie dacă creatina este bună și dacă este mai buna decât proteinele!
Și dacă mi-o recomandați!
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Nu ai cum sa compari 2 suplimente TOTAL diferite. Pudra proteica este pentru masa musculara, o servire înseamnă o masă pe care poate nu ai timp sa o iei asa ca bei un shake. Creatina are 0g proteine, 0g carb, 0g grasimi. Retine apa in muschi, te face mai mare, mai pufos, mai voluminos si ai o oare care forță mai mare.

| Al999 a răspuns:

Daca vrei sa arati mare si cat de cat definit iti recomand proteinele, daca vrei sa arati doar mare iti recomand creatina.
Insa nu iti imagina ca ei o luna doua si esti deja monstru.
Trage tare si progresele vor aparea