| Marlanu_1515 a întrebat:

Salut baieti si buna fetelor.In vara aceasta as vrea sa ma apuc de un sport si m-am gandit la inot deoarece as vrea sa ma inalt si va rog sa imi spuneti bazine de inot in bucuresti mai aproape de rahova daca s-ar putea unde as putea sa ma inscriu la inot.Si mai am o intrebare:daca stiti cumva daca sa deschis sau cand se vor deschide bazinele de la liceul bolintineanu.Va rog sa precizati si tarifele bazinelor de inot daca stiti. BaFtA.

1 răspuns:
| TheReaper a răspuns:

Pfffff laughing) de la inot ramai mic. tias recomanda sa te apuci de baschet.