| Dima_Alin_1998 a întrebat:

Salut, bicicleta mea a inceput sa scoata un zgomot ciudat la butuc, sau angrenaj, nici eu nu stiu, ca un fel de click si se simte un mic joc in timp ce pedale, vreau sa mentionez ca am achizitionat bicicleta acum circa 5-6 zile si am pedalat la ea cam in fiecare zi, dar normal, nu am mers pe teren accidentat ori ceva de genul. Aveti idee daca mi se poate repara la garantie sau trebuie sa o repar eu?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Se poate repara (deși n-ai ce) o fi ceva slăbit, nestrâns sau ne uns