| cosminul a întrebat:

Cam dupa cat timp se va vedea ca iau proteine? (bineinteles cu alimentatie si odihna corespunzatoare)

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Tu iei proteine de cand te nasti.

Acum pur si simplu o sa iei mai multe, deci NU o sa se vada mare lucru. Poti sa nu iei deloc, daca mananci ce trebuie.

2 răspunsuri:
| Sherpu a răspuns:

Depinde de organism, depinde de metabolism. Cresterea proteinelor in corp poate sa nu aiba nici un efect sau un pot avea un efect.

| SiLaS a răspuns:

6 luni-1 an depinde de ce alimentatie ai si de modul in care te antrenezi.