| Robertmihai133 a întrebat:

Cand fac flotari ma dor umerii, stiiti de ce? Le fac corecte da cu fac mai multe simt o presiune pe umeri

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Nu stiu ce fel de flotari faci tu acolo si in ce pozitie pentru ca ceea ce descrii tu, mie imi suna a executie gresita, nu una corecta.Umerii la flotari intra cel mai putin si doar umarul anterior. Daca imi spuneai ca simti discomfort la piept ori abdomen sau poate chiar la triceps era altceva.Parerea mea este ca le faci gresite.

| qrenz a răspuns:

Esti gras si punct.

| Cosmin86 a răspuns (pentru qrenz):

Nu neaparat, eu la 95kg fac flotari cu 70kg in spate si nu ma doare nimic.

| Robertmihai133 explică (pentru qrenz):

Cum frate am 186 cm si 70 kilograme