| anonim_4396 a întrebat:

Care adidași sunt mai confortabili,Nike, Adidas sau Puma? Ofer funda + vot!

Răspuns Câştigător
| onecolorfulldream a răspuns:

Nu cred ca firma este importanta.conteaza sa te simti tu bine cu ei.degeaba spune lumea ca se simte cel mai bine in adidasi Puma (de exemplu) daca tu nu te simti deloc bine.toate firmele pe care le ai enumerat sunt bune din punct de vedere calitativ si nu cred ca ai sa ai vreo problema de confort, poate doar o problema de desing.(fiecare cu gusturile lui)

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu am Nike, și sunt mulțumită.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri, mai ales celor care au argumentat. O zi buna!

| ellaells a răspuns:

Nike

| Soryn2244 a răspuns:

Puma crede-ma am 3 perechi si sunt foarte multumit nici nu-i simti in picoare adidas parca ai avea bocanci si nike parca ai merge pe perna de aer

| Radamel a răspuns:

La calitate adidas, la comfort hmm mai mult nike dar, daca vrei doar sa mergi cu ei, fa ce a spus cel cu funda.

| acergeorge a răspuns:

Nike

| laur4ever a răspuns:

Si Nike si Adidas sunt foarte confortabili.Altii mai sunt si Reebok tot comfortabili!

| MadaLik3 a răspuns:

EU iti voi da un raspuns putin mai dezvoltat,deci, in primul rand oricare adidasi au o calitate de invidiat, dar Adidas sunt mai mult pentru sport, de asemenea si Puma dar unele modele de nike iti ofera confortul mult dorit, ok? smug

| purplepanther a răspuns:

Toti sunt confortabili conteaza genul de adidas ...si cei mai buni sunt aia cu talma mare http://www.google.ro/......tp?/imgres toti sunt buni si de firma si la adidas si la nike si la puma acum te poti ghida dupa pret care sai alegi!:)

| skrtelmrs a răspuns (pentru purplepanther):

Tot ce e pe planeta asta e de firma.dar NU DE MARE CALITATEwinking

| plicc a răspuns:

Mai intai trebuie sa iti cunosti forma talpii piciorului si dupa ce stii acest lucru iti alegi o pereche de adidasi de marca. Astfel te vor ajuta sa te simti confortabil fara sa fie prea importanta marca lor. Gasesti mai jos niste informatii utile: http://www.mamasisotie.ro/shopping/cum-alegi-adidasii-pentru-alergat

| Ramona2804 a răspuns:

Nike:
Conceputi in special pentru jocurile de tenis pe orice tip de suprafata, pantofii sport Nike Lykin 11 pot fi utilizati pentru orice tip de activitate sportiva. Sunt de culoare maro inchis si sunt confectionati din piele si sintetic la exterior. Talpa nu aluneca si nu lasa urme.
Culoare: Maro
Material: Exterior din piele si sintetic, interior textil, talpa din cauciuc