| Corsi a întrebat:

Care e diferenta dintre masa musculara si definire la sala? Vreau sa fac 6 saptamani masa musculara si 2 definire e bine? DOAR la definire se face slabire? Cardio,banda, etc? Lamuriti-ma va rog
Scuzati categoria

1 răspuns:
| ZMR97 a răspuns:

Dacă vrei să te apuci de sală îți dau un sfat, lasă deoparte prostiile astea gen "6 săptămâni masă musculară și 2 săptămâni definire".
Fă-ți un program de antrenament de 3-4 zile pe săptămână foarte bine gândit și o să vezi rezultatele.