| VladRonaldo7 a întrebat:

Care este cea mai buna echipa de fotbal din Romania, Anglia, Spania, Franta, Germania, Olanda, Italia, Brazilia?

6 răspunsuri:
| Z4z4 a răspuns:

Steaua,Chelsea,Real Madrid, O. Lyon, B. Dortmund, Ajax, AC Milan, Flamengo fundita?

| Z4z4 a răspuns:

Steaua,Arsenal,Real Madrid, O. Lyon, B. Dortmund, Ajax, AC Milan, Flamengo fundita?

| IonutGosa a răspuns:

Steaua,Liverpool,Barcelona,Lyon,Bayern,Ajax,AC Milan, Flumineselaughing

| GoguStrigoi a răspuns:

Steaua,Manchester United,Real Madrid,Ol. Lyon,Bayern Munchen,Twente, Inter, Sao Paolo

| gabynio a răspuns:

Dinamo,Manchester United,Real Madrid,Marsey,Bayern Munchen,Twente, Milan, Sao Paolo

| ADY_5784 a răspuns:

Steaua, Manchester utd, Barcelona, Lyon, Bayern, Ajax, AC Milan, Sao Paolo...