| devil2279 a întrebat:

Care stie cum sa fac repede un abdomen tare. Mi se vad patratelele dar vreau sa fie mai accentuate. As vrea niste exercitii mai diferite decat abdomene. big grin

8 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Poate preferi din astea http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474
Si de la tractiuni iti faci un abdomen fain.
Si uite si aica http://valentinbosioc.com/antrenament-lunar-pentru-abdomen-3/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asculta toate prostiile legate de exercitii. Abdomenele se fac ca sa intretii un abdomen bine facut. Ca sa faci un abdomen tare ai nevoie de exercitii cardio sau, eventual, sa te pui pe alergat mult. Balarii ce auzi cu 100 de abdomene pe diagonala la 30 de grade care iti fac patrateletongue

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandruChiser a răspuns:

Abdomene pe diagonala: aduci genunchiul stang sus, si partea dreapta a abdomenului spre el, si invers. Poti sa faci abdomene cu mingea medicinala (sa ti-o arunce cineva). Poti sa faci extensii (sa stai pe spate, cu fundul in afara mesei/patului) si sa ridici picioarele, ridicarea genunchilor la piept (astea ultimele 2 sunt pentru ultima pereche de patratele) si cam asta... ai mai putea: sa te tii de o bara si sa aduci genunchii cand spre umarul drept (cat poti) cand spre stangul, si tot asa...

| Daddyy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 :)) Repede Repede nu poti :)) fa asta timp de 2 saptamani.

| Prodan_Mihai_Gabriel_1992 a răspuns:

Fa abdomene sau du-te la sala.
Eu asa am facut cate100 de abdomene

| cristi1234567 a răspuns:

Salut,asculta daca faci 1-2 pe zi faci abdomen super http://www.youtube.com/watch?v=QRCPwpTk3K0

| ross a răspuns:

Salut,

Abomenul si acele patratele nu le faci imediat, ci in timp si nu cu abdomene. TRebuie sa incepi cu mancarea in special, cu exercitii speciale. Acele patretele devin vizibile doar daca ai si o alimentatie pe masura. Uite ce am gasit http://www.culturism.ro/......omen.html. Poti sa te duci la sala si cu un antrenor sa faci toate astea.