| Ciornei1234 a întrebat:

care stie cum se numeste solutia sau crema cu care se dau culturistii inainte de concurs?

3 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Inainte de concurs se duc la solar pentru a se bronza si inainte sa intre pe scena isi dau cu o crema autobronzanta din cate stiu.Asa se numeste sau mai sunt uleiurile de corp speciale care iti dau acea culoare!

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Pe piata suplimentelor nutritive sunt produse ce contin condroitin, glucosamin si extract de botswelia; acestea ajuta la buna functionare articulara. Pentru dureri persistente, foloseste Diclofenac gel (absorbtie mai buna fata de crema) inainte de inceperea antrenamentului si nu numai

| cristi1505 a răspuns (pentru Rorro_Mexicanos_1985):

laughing) Frate el a intrebat cu ce crema se dau culturistii inainte de concurs pentru a avea culoarea aia cafenie sau culoarea aia alb sclipitoare! Nu a intrebat de dureri! Du-te si culcate!