| Tony0102 a întrebat:

Salut! Care sunt cele mai bune gainere pentru masa musculară și pentru a te îngrășa? Gainerul M.M.A 33 este bun? Sau își face prea multă reclamă degeaba. Dacă știți mai multe gainere/proteine puteți să mi le enumerați. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Gainerul ăla e destul de nou pe piață, la compoziție pare bun, dar nu știu ce să zic pentru că nu l-am încercat. Multe site-uri baga recenzii false ca sa atragă clienții. Ce am încercat eu și a fost bun mi s-a părut Weider mega mass 4000 și Muscletech Mass-Tech, adică astea:
https://www.proteinoutlet.ro/......-tech-32kg
https://www.weider.ro/magazin-proteine/proteine/mega-mass-4000-4-kg
Dacă consumi astea de 2-3 ori pe zi(maxim 3 ori) + mâncare într-o lună, două pui pe tine ceva.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Orice supliment alimentar care dezecilibrează o alimentație normală produce perturbări în organism pe termen lung, care se vor manifesta mai târziu și nu vor ști medicii de ce, și ce să îți facă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carnea de vita sau pui.