| Adrian1331 a întrebat:

Salut.Cat costa in genereal un abonament la sala
cu antrenor personal?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cand mi-am facut eu mai demult am dat 100 pe luna si aveam :
Acces la sala oricand cu antrenor
acces la activitati gen pilates, body pump, aerobic etc. 2 clase de genul pe zi.

| Intrainforma a răspuns:

300 lei aproximativ la o sala de cartier si mai mult la una cu pretentii gen wordclass

| Cristian_Cristi_1996_wJGp a răspuns:

Salut pe mine ma costa 100 de lei abonamentu

| Cristian_Cristi_1996_wJGp a răspuns:

Da pe mine asa ma costa eu ma duc dimineata si suntem un grup care incepem la 08 dimineata suntem 9 persoane care facem zilnic antrenamente de la ora 8 intreaba ce pastile, shakere si ce mai trebuie sa iei si in ce concentratie un regim alimentar si o zi in care sa iesi la alergat