| ZbarMario a întrebat:

Salut! Ce antrenament la sala recomandati?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

NU recomand nici o sala pentru copii, fiindca inhiba hormonii de crestere si nu-i ajuta la nimic.
Sala este recomandata DUPA implinirea varstei de 20 de ani, cand cresterae este incheiata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala al lui arnold, caci in mod clar antrenamentul l-a adus la dimensiunile alea, nu steroizii, suplimentele, insuline, hormonii etc.

| ZbarMario explică (pentru anonim_4396):

Pai și care e antrenamentul lui Arnold? Daca tot l-ai pomenit

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZbarMario):

laughing) Eram ironic
Fa 2 antrenamente pe sapt full body

| ZbarMario explică (pentru anonim_4396):

Nu ți se pare că de 2 ori pe saptamana e cam puțin? Și din câte am auzit eu full body nu e un antrenament chiar bun, recomandat pentru incepatori

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZbarMario):

Pai tu nu esti incepator? judecand dupa intrebarea ta, clar esti incepator, stimabile rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sala de mese sau la care sala te referi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personal recomand Push Pull Legs.