| CCLeaN a întrebat:

Ce exerciti ar trebui sa fac pentru abdomen si piept?

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca ai mai mult de 16 ani poti incepe sa mergi la sala, daca vrei sa faci acasa uita-te pe net sunt destui care nu doresc un corp de culturism ci unul fitness si fac flotari si alte exercitii acasa; pentru abdomen iti trebuie o banca speciala care costa in jur e 200 de lei iar pentru piept e mai dificil pentru ca acesta nu se lucreaza bine decat cu greutati, dar o solutie am inteles ca ar fi flotarile...

| Cosmin86 a răspuns:

Du-te la sala si vezi acolo.

si de ce nu lucrezi tot corpul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba ai muschi si *** daca n-ai c*r cu ce sa impingi.

| CCLeaN explică (pentru anonim_4396):

Te bagi in seamna singur. Suferi? Vreau doar raspuns calumea nu sa comentezi tu ca prostu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CCLeaN):

EU nu comentez ca prostu '. Fa abdomene daca vrei abdomen. Fii atent aici. Probabil vrei sa ai 6 patratele. Acum fii foarte atent aici :
-Pentru a face cele 4 patratele de sus trebuie sa-ti ridici trunchiul.
-Pentru a face cele 2 patratele de jos trebuie sa-ti ridici picioarele.

| uninvited66 a răspuns:

Se numeste "sala"! E o chestie, ca o cladire, intri, platesti acolo ceva bani, si te ajuta niste oameni. Ce crezi e minunat sa ai muschi, care acasa nu ii faci daca o sa cari de galetile cu apa ale matii laughing)

| CCLeaN explică (pentru uninvited66):

Comentezi atat degeaba si esti o tara de om. Mars ma.

| Goldenboy97 a răspuns (pentru uninvited66):

Se numeste ca esti putin cam prost, si habar n-ai ce se intampla intr-o sala.
Apropo muschii se pot face si acasa, pana la urma cresterea in masa musculara este o adaptare a corpului la un anumit nivel de efort.

| DanTe125 a răspuns:

Pai incearca niste abdomene cu mainile pe piept in forma de X