| Ghinea_Alin_1998 a întrebat:

Salut.Ce părere aveți de Devil Gainer? L-a încercat cineva?

Răspuns Câştigător
| hgcl a răspuns:

Nu pot sa zic ca am incercat. Dar pot sa iti zic ca este o firma americana. Iar nu iti poate zice nimeni daca este buna sau nu, pana nu o incerci tu si vezi cum o gestioneaza corpul tau.
O portie are 160 de grame, tu poti sa o imparti in 2 portii. Din 160 de grame ai 48 de grame de protein. Du antrenament ai nevoie de 15-30 de grame de proteina asa ca poti sa imparti servirea de 160 de grame in 2 serviri. Daca nu folosesti nici un pre-workout inainte de sala, poti sa folosesti o portie inainte cu 60-90 de minute inainte de antrenament.
Am vazut ca in 160g ai si 6, 9g de glutamina ceea ce este un lucru foarte bun, are si creatina si BCAA, dupa reteta arata excelent.

| lastOne a răspuns (pentru hgcl):

Mai ales faptul ca au "uitat" sa mentioneze cantitatea de sucraloza continuta.

| Ghinea_Alin_1998 explică (pentru lastOne):

În 908 grame nu cred că e prea multă

4 răspunsuri:
| aurelian14 a răspuns:

Este gainer poti sa faci si tu acasa lapte, zahar si cacao spor la muschi

| hgcl a răspuns (pentru aurelian14):

Eu nu as fi asa de sigurwinking.