| Spl4z a întrebat:

Ce parere aveti de Impact Whey Protein + Creatine Monohydrate + BCAA?

Răspuns Câştigător
| larrii a răspuns:

Proteina si aminoacizii sunt destul de buni, te ajuta in la crestere musculara implicit refacere musculara, creatina mai mult te ajuta la forta. Nu trebuie sa abuzezi de creatina, trebuie luata cu grija, pentru ca ceea ce face este sa ti se acumuleze apa in muschi si apoi cand nu mai iei, te dezumfli ca un balon. Poti sa iei gen o luna da, o luna nu, sa mai dezvolti si singur din forta, nu doar cu ajutorul creatinei. Cat despre aminoacizi si proteina, poti sa iei aminoacizii inainte, in timpul si dupa antrenament, eu de obicei iau doar in timpul antrenamentului si dupa antrenament, iar shakeul de proteina tot la fel, dupa antrenament e recomandat. Creatina din cate stiu, poti sa o iei cand iti aduci aminte, nu neaparat inainte sau dupa antrenament.

4 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Un complex de vitamine si asta reprezinta tacâmul complet. Nu te baza pe suplimente, ai grija la alimentatie.

| Spl4z explică (pentru DovleacTurbat):

Ok, multumesc. o sa tin cont si de sfatul tau. Mai astept pareri