| cosminul a întrebat:

Ce parere aveti despre proteinele din mazare? Ajuta la refacerea tesutulu muscular la fel ca cele din zer?

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Este un supliment cu absorbtie lenta, nu te va ajuta atat de mult cum te ajuta cel din zer.

8 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Sper ca ai vrut sa faci o gluma pentru ca daca vorbesti serios nu stiu daca sa plang sau sa rad.

| cosminul explică (pentru SiLaS):

As prefera sa mi spui ce e gresit..ca sa stiu pe viitor big grin

| cosminul explică (pentru SiLaS):

Ma refeream daca proteinele din mazare ajuta la fel de bine ca cele din zer

| SiLaS a răspuns (pentru cosminul):

Daca te referi la suplimente nu exista asa ceva, ma refer la suplimente pe baza de mazare.Ca aliment ele au cam aceeasi valoare nutritiva(proteica)este foarte mica diferenta dar ambele sunt foarte bunewinking

| cosminul explică (pentru SiLaS):

Aici te contrazic pentru ca exista suplimente din mazare

| SiLaS a răspuns (pentru cosminul):

Te-as ruga sa imi lasi un link cu unul dintre ele.

| cosminul explică (pentru SiLaS):

Dar cel din zer ma strica la stomac si il elimin.

| SiLaS a răspuns (pentru cosminul):

Este un supliment cu absorbtie lenta, nu te va ajuta atat de mult cum te ajuta cel din zer.